Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/2016

W dniu 05.10.2015 r.  w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żarkach odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.  W dniu poprzedzającym wybory młodzież uczestniczyła w spotkaniu przedwyborczym, na którym kandydaci zaprezentowali swoje programy.

Na funkcję  przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego zgłosiły się następujące osoby:

1. Martyna Bereza – klasa II A
  2. Aleksandra Dudek – klasa IIB
  3. Katarzyna Kuśmierz – klasa IIC
  4. Wiktoria Janikowska – klasa IID
  5. Maciej Szewczyk – klasa III A
  6. Wiktoria Jurek –klasa IIIB
  7. Angelika Kot – klasa IIIC

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała komisja wyborcza w składzie: Kamil Gieszczyk, Marcin Muc, Dominika Mędrecka, Kinga Burzyńska, Oliwia Grabowska, Julia Major, Oskar Lis, Dawid Pawula, Magdalena Wnuk, Sandra Kołodziejczyk, Martyna Madej.

Po zakończonym głosowaniu powołana komisja w składzie: Aleksandra Gajecka, Julia Lorencka, Anna Rasztabiga, wspólnie z opiekunami samorządu policzyła głosy.

Do głosowania przystąpiło 228 uczniów.

Wyniki wyborów:

Wiktoria Jurek – przewodniczący,

Maciej Szewczyk – zastępca przewodniczącego,

Zarząd Samorządu Uczniowskiego :

Aleksandra Dudek

Katarzyna Kuśmierz